Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Skubi Du dhe Kiss: Mister ne Rok'n Roll Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Scooby-Doo dhe Mystery Gang bashkohen me grupin e vetëm rock KISS në këtë aventurë krejt të re, jashtë kësaj bote. Ne i bashkohemi Gang at Kiss World - parkut temë-të gjitha gjërat-Puthje, ndërsa ata hetojnë një seri ndjekjesh të çuditshme. Me ndihmën e Kiss, ata zbulojnë se Magjistarja Crimson është kthyer për të thirrur shkatërruesin nga dimensioni alternativ i Kissteria. Plani i kobshëm i dyshes së keqe - për të shkatërruar tokën sapo Magjistarja Crimson të thërrasë Shkatërruesin me diamantin e zi. A mund ta shpëtojë ditën dinakëria e Bandës dhe fuqia e Rock and roll e Kiss-it? Akordohuni në këtë Misteri Rock and Roll për disa dëfrime të forta dhe të forta

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad