Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Asteriksi dhe lufta e madhe Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin
×
Kliko 1 Here Ne reklam te mos shtohen seconda te tjer

Përshkrim i shkurter


 Kur miku i tyre magjistar goditet pa dashje nga një gur dhe humbet kujtesën, punët për Asteriksin dhe Obeliksit do të vështirësohen. kush mund t'i ndihmojë tani të krijojnë lëngun magjik dhe të përballojnë një luftë të madhe që sapo ka nisur?

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad