Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Seriali-6 Heronjtë Sezoni 1 0-23 Dubluar ne shqip


Përshkrim i shkurter

 Një ekip prej pesë superheronjve adoleshentë shpëton botën nga shumë horra përreth qytetit të tyre ndërsa përjetojnë gjëra me të cilat përballen adoleshentët normalë sot.

Post a Comment

2 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad