Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Seriali Naruto 0 - 220 Dubluar ne shqip

Ju Mund Te merrni Episodat ne vazhdim apo te gjith serialin per vete pa reklama ti shikoni kur te duani me nje cmim shum te vogel na shkruani ne instagram shqipkinema.co

Hapë Episodat nga 0-110
Hapë Episodat nga 110-220


Përshkrim i shkurter


 Momente para lindjes së Naruto Uzumaki, një demon i madh i njohur si Kyuubi, Dhelpra Nëntë Bisht, sulmoi Konohagakure, fshatin e gjetheve të fshehura dhe bëri shkatërrim. Në mënyrë që t'i jepte fund tërbimit të Kyuubi-t, kreu i fshatit, Hokage i Katërt, sakrifikoi jetën e tij dhe vulosi kafshën monstruoze brenda Naruto të porsalindur. Tani, Naruto është një ninja hiperaktive dhe me kokë të këmbë që jeton ende në Konohagakure. I shmangur për shkak të Kyuubi-t brenda tij, Naruto lufton për të gjetur vendin e tij në fshat, ndërsa dëshira e tij e zjarrtë për t'u bërë Hokage e Konohagakure e çon atë jo vetëm te disa miq të rinj të mëdhenj, por edhe te disa armiq vdekjeprurës

Post a Comment

89 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
 1. Super film kur do i bublikoni ojeset e tjera

  ReplyDelete
  Replies
  1. Po shoku dot publikojm gjdo jav nga 10-20Ep te reja

   Delete
  2. o vlla do dali naruto shipuden ktu i dubluar

   Delete
  3. o vlla do dali naruto shipuden ktu i dubluar

   Delete
 2. ado postohen ep e naruto shippuden te dubluar

  ReplyDelete
 3. Kur del ep 66-220 ??
  e

  ReplyDelete
 4. Kur do të dalin 66-220

  ReplyDelete
 5. Vetem 5 Ep do te jene kete jave

  ReplyDelete
 6. kur do dalin episodet e tjera????

  ReplyDelete
 7. per sa dalin tjerat a ka dat t caktume?

  ReplyDelete
 8. ju lutem qitenei edhe 20 episada

  ReplyDelete
 9. Pse nuk i nxirrni te gjitha episodet 1 her e mire

  ReplyDelete
 10. nxirrini keto episode se u merzitem duke pritur

  ReplyDelete
 11. Replies
  1. Atehere Perfundon Naruto edhe fillojm Naruto shippuden

   Delete
 12. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 13. Sa here ne jave dalin episodet?

  ReplyDelete
 14. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 15. kur do i hedhesh pjest e reja

  ReplyDelete
 16. vella kur do dalin te rejat

  ReplyDelete
 17. VELLA KUR DO DALIN PJESTE E REJA 135 DHE LART SE DIJE NUK I HODHE

  ReplyDelete
 18. dua naruton hidh nga 10 pjes

  ReplyDelete
 19. Kur do dal Naruto:Shippuden se u lodha duke e shikuar japonisht hahah

  ReplyDelete
  Replies
  1. pasi te mbaroj naruto me 220 episode do vazhdojn me shipuden

   Delete
 20. amon hidhni nga 10 episode ju lutem +

  ReplyDelete
 21. Si mund ti shkarkojme pjeset e narutos ju lutem

  ReplyDelete
  Replies
  1. Shiko ne anen e djatht te playeri e ke opsionin me shkarku

   Delete
  2. Nuk ben ju lutem rregullojeni

   Delete
 22. o vllai per sa do dalin ep tjera ka 2-3 dit qe nuk hedh fare

  ReplyDelete
 23. vella kan dal por jan te blloku

  ReplyDelete
 24. a ka naj video se lujtem tu prit shum pak ka 5ep

  ReplyDelete
 25. a ka naj ep sonte se ja qive non ka 5ep n2 dit shum pak

  ReplyDelete
 26. o lali do e hedh sot natuton me kethe pergjigje te lutem

  ReplyDelete
  Replies
  1. edhe pse pak ka 5ep bare per dit mi qit ka 5 qr shum pi vanon po lun tu prit

   Delete
 27. Ju lutem mund te hidhni nga 10 ep ose te pakten hidhni me shpesh ep ju lutem

  ReplyDelete
 28. O djema ju qe kerkoni nga 5 ose 10 ep ne jave nuk e dini se sa e veshtire eshte ti besh ato ep dhe madje i keni falas dhe nese doni nga 2 ep ne dite atehere paguani para

  ReplyDelete
  Replies
  1. o lali po ky hidhtenga 5 episodet dit per dit

   Delete
 29. Replies
  1. Kte se di po e kisha fjalen per digitalbin qe duhet me bo abonim 1 vjecar per me pa naruton ndersa ketu as 3 muje dhe ka dale trecereku i episodeve dhe madje falas kurse ju ankoheni pse sdalin episodet

   Delete
 30. Mua nuk më hapet asnji seri ka ndo nji probleme apo çfarë

  ReplyDelete
  Replies
  1. Episodet jane ne rregull mua per vete me hapen te gjitha ep

   Delete
  2. Po ke te drejt ne rregull esht ma bllokokan kta ropqir... e kompanis te netit vetem me vpn punon

   Delete
 31. kjo eshte super faqe te lumte bro

  ReplyDelete
 32. a do dalin sonte 5ep ?

  ReplyDelete
 33. Po 500 episodet e tjera do dublohen ne shqip

  ReplyDelete
 34. po tek oli dhe benxhi do hidhni episode???????

  ReplyDelete
 35. vella po sot do i hedhesh se kaluan 5 dit

  ReplyDelete
 36. a do ket sonte narutoooo?

  ReplyDelete
 37. Kur do hidhen 500 episodet e shippuden, bravo per super punen qe keni bo

  ReplyDelete
 38. Kur do hidhen 500 episodet e shippuden, bravo per super punen qe keni bo

  ReplyDelete
 39. A do ta postoni serialin anime kuroko's basketball te dubluar ne shqip

  ReplyDelete
 40. Kur kini me postu edhe 15 epizote plz qitni plz

  ReplyDelete
 41. Kur do dalin episodet e narutos te tjerat

  ReplyDelete
 42. Pse nuk mund ti downloadojm me episodet? Ju lutem bejeni te mundur downloadimin

  ReplyDelete
  Replies
  1. Opsioni i downloadimit eshte ne rregull i shkarkon videot si te duash me kualitet te larte ose me kualitet normal ti mund te kesh problem me telefonin ose kompjuterin

   Delete
 43. Kur do Dali naruto shippuden ose episode te one piece

  ReplyDelete
 44. A do nxirrni episode te Naruto Shippuden

  ReplyDelete
 45. Ej hidh be ma shum epizoda te Piratve te vegjel

  ReplyDelete
 46. si e ke instan se spo ma qet tlutem tregoma

  ReplyDelete
 47. Kur do postosh ep e naruto shippuden

  ReplyDelete
 48. ju lutem nxirrini episodet e naruto
  shppuden🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  ReplyDelete
 49. Si mund te shkarkoj kto pjeset e narutos

  ReplyDelete
 50. si mund te shkarkoj episodete narutos ?.....

  ReplyDelete
 51. po ju me 3 episode na rreni kemi gjith javen qe ju presim

  ReplyDelete
 52. Pse nuk po I hidhni episodet e Yu-Gi-Oh

  ReplyDelete
 53. vella tani qe narutoja mbaroi do dal sezoni tjt

  ReplyDelete
 54. Ju lutem sillini sezonin tjeter🙏🙏😊👍👑

  ReplyDelete
 55. Te lutem ! Nixirrini ep. E tjera te sezonit tjeter te NARUTO sepse jeni wepside me i miri per filma te dubluar ne shqip .

  ReplyDelete
 56. Kur di i publikos epizotat e tjera

  ReplyDelete

Top Post Ad