Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Tom Jerry kthehet në Oz Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter


 Me Magjistaren e Lirë të Perëndimit tani të mundur nga Oz, Tom dhe Jerry së bashku me Dorothy janë përsëri në Kansas! Por jo për një kohë të gjatë, kur një horr krejt i ri është shfaqur nga toka magjike, Mbreti Gnome! Duke kapur Shtrigën e Mirë, Mbreti Gnome dhe ushtria e tij po bëjnë kërdinë në të gjithë Oz dhe u duhet vetëm një send për të marrë kontrollin e Qytetit Emerald, pantoflave prej rubini të Dorothy! Varet nga dyshja jonë e preferuar e maces dhe miut që të bashkohen, të kthehen në Oz dhe të shpëtojnë tokën që ata duan. Shkoni në qiell, me mirësjelljen e vetë Magjistarit, me Dorothy, Toto, Scarecrow, Man Tin dhe Lion ndërsa bëjnë udhëtimin e tyre magjik. Të qeshurat dhe aventurat do të vrumbullojnë ndërsa hasin frikë të reja dhe krijesa djallëzore poshtë Rrugës me Tulla të Verdha, për shkak të "ne nuk jemi më në Kansas!

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad