Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Piratët e vegjël Vërshimi i furishëm Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin
×
Kliko 1 Here Ne reklam te mos shtohen seconda te tjer

Përshkrim i shkurter


 Filmi e gjen dyshen në Perëndimin e Egër, ku ata ndihmojnë në shpëtimin e një ferme nga duart e një zuzari. Rivalët bashkohen për të ndihmuar një vajzë lopë dhe vëllain e saj të shpëtojnë shtëpinë e tyre nga një grabitës i pangopur i tokës.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad