Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Pokemoni i Bardhi Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin
×
Kliko 1 Here Ne reklam te mos shtohen seconda te tjer

Përshkrim i shkurter


 Gjatë udhëtimit në Unova, Ashi dhe miqtë e tij fitojnë në një konkurs të ndihmuar nga pokemoni mitik, Viktini. Por për shkak të sulmeve të armiqve, është Ashi ai që duhet të zgjojë pokemonin legjendar Zerkom, për të shpëtuar Viktinin.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad