Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Një shtrigë Krishtlindjesh Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin
×
Kliko 1 Here Ne reklam te mos shtohen seconda te tjer

Përshkrim i shkurter


 Një këngë Krishtlindjeje me Cruella në rolin e Scrooge, Jasper dhe Horace si Marley, Cadpig si fantazma e Krishtlindjeve Past, Rolly si fantazma e Krishtlindjeve Present dhe Spot si fantazma e Krishtlindjeve Ende To Come

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad