Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Seriali Fines dhe Ferb Dubluar ne shqip


Përshkrim i shkurter


 Fines dhe Ferb dhe njerku i tij, Ferb Fletcher, janë të vendosur që çdo ditë të pushimeve të tyre verore ta bëjnë argëtuese. Ata përpiqen të ndërtojnë një slitë në shkallë të plotë, të bëhen muzikantë, të ndërtojnë një plazh në oborrin e shtëpisë dhe të udhëtojnë pas në kohë për të takuar dinosaurët. Kafsha shtëpiake e tyre, Perry Platypus, dyfishon një agjent sekret dhe lufton me të keqen. Ndërkohë, motra më e madhe, Candace, është duke u përplasur me to me mamin dhe babin, megjithëse duket se nuk mund t'i kapë kurrë në flagrancë.


Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad