Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Seriali Aventurat e Xheki Çan Dubluar ne shqip

Hapë Sezoni 1
Hapë Sezoni 2

Përshkrim i shkurter


 Ju ftojmë të ndiqni aventurat e Xheki Çanit dhe familjes së tij të madhe. Të cilët duhet të luftojnë, kundër një organizate kriminale, e cila kërkon me çdo kusht të ringjall një shpirt djallzor. Por a do t'ja dalin mbanë?


Post a Comment

1 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
  1. O vlla doja te pyesja perse nuk hapet seriali naruto shipoden

    ReplyDelete

Top Post Ad