Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Seriali Naruto Shipoden 0 - 500 Dubluar ne shqip

Ju Mund Te merrni Episodat ne vazhdim apo te gjith serialin per vete pa reklama ti shikoni kur te duani me nje cmim shum te vogel na shkruani ne instagram shqipkinema.co


Hapë 2-100
Hapë 101-200


Përshkrim i shkurter


 Naruto Shippuden është vazhdimi i serialit të parë “Naruto me 220 episode”. Tani Naruto është rritur dhe është më i pjekur, ai është në kërkimin për të shpëtuar shokun e tij Uchiha Sasuke nga Shinobi i Gjarpërinjve, Orochimaru. Pas 2 vjet e gjysmë, Naruto më në fund kthehet në fshatin e tij Konoha dhe ka ambicie për të bërë shumë gjëra, megjithëse nuk do të jetë e lehtë, pasi ai ka bërë disa armiq të rinj më të rrezikshëm, në ngjashmëri me organizatën shinobi, Akatsuki.

Post a Comment

24 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
 1. vella te ruajt zoti te dua shume

  ReplyDelete
 2. Episodet tjera a do ti postoni

  ReplyDelete
 3. kur dalin episodet e reja ?

  ReplyDelete
 4. Ju rujt zoti veq vazhdoni sa ma shum ep edhe mos i vanoni plz ❤️

  ReplyDelete
 5. Shume pune e mire shoku respekt por mundeni te merrni dhe sferat e dragoit

  ReplyDelete
 6. kur postohen episodet e reja cfar dite

  ReplyDelete
 7. Kur do te postohen episodet e tjera?

  ReplyDelete
 8. Kur do ti postoni episotet e reja

  ReplyDelete
 9. pershendetje po beni nje pune te shkeqyer qe po postoni kete super serjal po pjese te tjera kur mund ti kemi

  ReplyDelete
 10. Beni pun te shkelqyer po nuk keni hedh shum episode ka 500 episode mendoj te pakten idhni 5 episode ne dit ?? Gjithsesi super kananl

  ReplyDelete
 11. A do te kete EP tjera deri te EP 500. Te rujt zoti❤

  ReplyDelete
 12. bro a mundet te pakten te ket 1 pjes ne dit sepse po vonohen shum e di qe jeni te zene por undohuni te nxirrni pak me shum respekt

  ReplyDelete
 13. bro mundohuni qe te nxirrni pak me shpesh episode e dimqe jeni te zene por mundohuni pak

  ReplyDelete

Top Post Ad