Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Seriali Piratët e vegjël (One piece) 0 - 680 Dubluar ne shqip

Ju Lutem Klikoni 1 here ne dit ne Reklamen Lart apo anash 1 sec te na ndimoni te mirmbajm faqen dhe te sjellim me shum episoda te serialeve te pelqyera ,si dhe mund t bleni episodat ne vazhdim te serialit one piece me ni cmim shum te vogel 0.10cent


Hapë 2-100
Hapë 101-200
Hapë 201-300


Përshkrim i shkurter

Gol D. Roger ishte i njohur si "Mbreti Pirate", qenia më e fortë dhe më famëkeqe që kishte lundruar në Grand Line. Kapja dhe ekzekutimi i Roger nga Qeveria Botërore solli një ndryshim në të gjithë botën. Fjalët e tij të fundit para vdekjes zbuluan ekzistencën e thesarit më të madh në botë, One Piece. Ishte kjo zbulim që solli Moshën e Madhe të Piratëve, burra që ëndërronin të gjenin Një copë - e cila premton një sasi të pakufizuar pasurish dhe famë - dhe me shumë mundësi kulmin e lavdisë dhe titullin e Mbretit Pirate. Hyni në Monkey D. Luffy, një djalë 17-vjeçar që sfidon përkufizimin tuaj standard për një pirat. Në vend se personazhi popullor i një pirat të lig, të thekur, pa dhëmbë që plaçkit fshatrat për argëtim, arsyeja e Luffy për të qenë një pirat është një çudi e pastër: mendimi për një aventurë emocionuese që e çon atë tek njerëzit intrigues dhe në fund të fundit, thesarin e premtuar. Duke ndjekur gjurmët e heroit të tij të fëmijërisë, Luffy dhe ekuipazhi i tij udhëtuan përtej Grand Line, duke përjetuar aventura të çmendura, duke zbuluar mistere të errëta dhe duke u ndeshur me armiq të fortë, të gjitha në mënyrë që të arrinin më të lakmuarit nga të gjitha fatet - Një Copë.

Post a Comment

64 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
 1. kur do i qitni ep e narutos sezonit tjeter

  ReplyDelete
 2. Jeni faqja me e mir qe egziston ❤️❤️

  ReplyDelete
  Replies
  1. Shum respekt shoku vetem ju lutem na suportoni perhapeni lajmin per faqen ton tek shoket e miqt

   Delete
 3. sa mir jugi naruto dhe piratet e vegjel filma qe plq me shume

  ReplyDelete
  Replies
  1. Shum respekt shoku vetem ju lutem na suportoni perhapeni lajmin per faqen ton tek shoket e miqt

   Delete
 4. lali me fal qe behem i bezdiseshempor naruton kur mund ta hesh
  dhe shokve te mi ju thash qe ta shikojne

  ReplyDelete
 5. qysh aty po shkrun qe jan 600 episode ktu veq 10 spe kuptoj

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aty jan shkrujt 680 ep sepse aq do publikohen gjithsej jo se do te publikohen 680 ep priher

   Delete
 6. Ju lumt nese keni mundesi hishni dhe avatar

  ReplyDelete
 7. A mundeni me i postu filmat e one piece???

  ReplyDelete
 8. Hill sa ma shum epizoda te Pitve te vegjel

  ReplyDelete
 9. Hidh sa me shum epizoda te Piratve te vegjel

  ReplyDelete
 10. nzirrjani fundin se ja vlen ta shikosh

  ReplyDelete
 11. o shoku kur do vin episodet e tjera te pirateve te vegjel

  ReplyDelete
 12. vazhdoni me shum hidhni one piece

  ReplyDelete
 13. Je me i miri🔥🔥🔥hidh episoda nvazhdim🙏🙏

  ReplyDelete
 14. Perse nuk jan postuar episotat e reja

  ReplyDelete
 15. ku ti shikoj te gjitha episodet??

  ReplyDelete
 16. Kur dalin episodet e rejaaa??

  ReplyDelete
 17. Kur dalin episodet tjeraaaa????

  ReplyDelete
 18. one piece ka me shum episode se 680

  ReplyDelete
 19. Je ma I mirin hidh me shum epizoda te piratve

  ReplyDelete
 20. Ej je ma i miri hidh me shum epizoda te piratve

  ReplyDelete
 21. Hidh nga 10 episode cdo 3 dit

  ReplyDelete
 22. pershendetje a keni mundes te na jepni dhe episodet e tjera te pirateve te vegjel faleminderit dhe urime per punen than

  ReplyDelete
 23. pershendetje. A KENI MUNDESI TE JEPNI ME SHUM EPIS PIRATET E VEGJEL . KOMPLIMENTE PER PUNEN TUAJ

  ReplyDelete
 24. Shum ifort veq vashdoni ma shum epizooda pz

  ReplyDelete
 25. e fut serialin oli dhe benxhin ai qe eshte me perpara

  ReplyDelete
 26. Kur do hidhni episodet e tjera?

  ReplyDelete
 27. Hidh nga 10 seri ne 3 dit ke piratet e vegjel

  ReplyDelete
 28. Hidhi episodet e reja tek piratet e vegjel

  ReplyDelete
 29. Ej hidh ma sum episoda te piratve te vedhgjel

  ReplyDelete
 30. Faleminderit shum qe I qite piratet e Vegjel ❤️❤️👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

  ReplyDelete
 31. Hidh me shum epizoda te piratve te vedhgjel

  ReplyDelete
 32. Nese kishe mujt me postu gjdo 2-3 dit ka 5 episoda ish kon ma mir✌🏻

  ReplyDelete
 33. kur do dalin episodet e tjera

  ReplyDelete
 34. Hidh me shum epizoda te piratve te vedhgjel

  ReplyDelete
 35. Mat forti jeni ❤️❤️❤️❤️

  ReplyDelete
 36. Mat forti jeni✌️✌️❤️

  ReplyDelete
 37. Bro kur do I nxirni pjeset e tjera te pirate te vegjel ?

  ReplyDelete
 38. Hidh me shum episoda te piratve te vedhgjel

  ReplyDelete
 39. Ej hidh me shum epizoda te piratve te vedhgjel

  ReplyDelete
 40. Hidh me shum epizoda te piratve te vedhgjel

  ReplyDelete
 41. Nje nder sitet me te mira ne Shqiperi pergezime per punen e ber.
  Respekte
  Un nje kerkes kisha per one piece qe te hidhen me shum se 5 episoda ne 2 ose 3 jav.One piece eshte nje anime e gjat me 1000 e ca episado edhe eshte akoma ne vazhdim.Pra te pakten 10 episode ne jav do kishte qen Fantaskite.
  Sido qoft jeni nje sit i mrekullueshem.

  ReplyDelete
 42. Ju përgëzoj për gjithë kte punë që po bëni.

  ReplyDelete
 43. do vazhdoni te hidhni ep de reja te me shpejt flm

  ReplyDelete
 44. Me falni por vazhdoni te beni episode te reja por mese mundeni nga 20 episode ne 1 jav

  ReplyDelete
 45. Përse nuk me hapen episodet dhe te lutem mos na Lin në pritje nxirrini me shpejt un jam një fanse e madhe e one piece dhe ju jeni një faqe e mrekullueshme 🥺❤️💕💙💘🦋🫧🫶🏻💥

  ReplyDelete
 46. O vllai a I nxirrni dot krejta pjeset E one-piece nga filmimi nfund ???

  ReplyDelete
 47. o vlla ku mund ti shohim me pages dhe si ebisodet e one piece ne shqip se ju po i vovoni shum

  ReplyDelete

Top Post Ad