Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Filmi i Pokemonit Sekreti i xhunglës Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin
×
Kliko 1 Here Ne reklam te mos shtohen seconda te tjer

Përshkrim i shkurter


 Në Pyllin e Okoya, Koko është një fëmijë i egër që është rritur si Pokemon nga Pokemon Mitik Zarude. Koko është rritur duke mos dyshuar kurrë se ai është një Pokemon edhe pse ai nuk mund të përdorë asnjë lloj lëvizjeje. Ash Ketchum dhe Pikachu takojnë Kokon dhe e ndihmojnë atë të mbrojë Pemën e Madhe nga shkencëtari i shtrembër Dr. Zed.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad