Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Seriali Dragon Ball Dubluar ne shqip

Ju Lutem Klikoni 1 here ne dit ne Reklamen Lart apo anash 1 sec te na ndimoni te mirmbajm faqen dhe te sjellim me shum episoda te serialeve te pelqyera Përshkrim i shkurter

 Dragon Ball tregon përrallën e një luftëtari të ri me emrin Son Goku, një djalë i ri i veçantë me bisht, i cili nis një përpjekje për t'u bërë më i fortë dhe mëson për Topat e Dragoit, kur, pasi mblidhen të 7-të, plotësojnë çdo dëshirë. zgjedhje.


Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad