Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Seriali Dragon Ball Z Dubluar ne shqip

Ju Lutem Klikoni 1 here ne dit ne Reklamen Lart apo anash 1 sec te na ndimoni te mirmbajm faqen dhe te sjellim me shum episoda te serialeve te pelqyera Përshkrim i shkurter

 Pasi mësohet se ai është nga një planet tjetër, një luftëtar i quajtur Goku dhe miqtë e tij nxiten ta mbrojnë atë nga një sulm i armiqve jashtëtokësorë.


Post a Comment

2 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad