Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Inspektori Gaxhet - Çeshtja e Fundit Dubluar ne shqip

                      Kliko ne Reklamen Lart Ose ne anen e djath 1 sec te sjellim me shum filma
  
Shkarko Filmin
×
Kliko 1 Here Ne reklam te mos shtohen seconda te tjer

Përshkrim i shkurter


 Inspektori Gaxhet detyrohet ti thotë lamtumirë makinës së tij të dashur, Gaxhet Mobil dhe të pranojë një makinë zëvendësuese më të re. Ndërkohë armiku kryesor i inspektorit Gaxhet, Dr. Kthetra po përdor një luftues tjetër të krimit për ti ulur imazhin Gaxhetit dhe kjo gjë do ti kushtojë inspektorit, distinktivin e tij.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad