Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Seriali Boruto Naruto Gjeneratat e ardhshme me titra shqip

Ju Lutem Klikoni 1 here ne dit ne Reklamen Lart apo anash 1 sec te na ndimoni te mirmbajm faqen dhe te sjellim me shum episoda te serialeve te pelqyera ,si dhe mund t bleni episodat ne vazhdim te serialit me ni cmim shum te vogel 0.10cent


Hapë Sezonin 1


Përshkrim i shkurter


 Bota e shinobëve po ndryshon. Boruto Uzumaki, djali i Hokages së Shtatë Naruto Uzumaki, ka hyrë në akademi, që të mësojë mënyrën e ninxhës. Tani, teksa shumë gjëra do të shpalosen, Historia e Borutos është gati të fillojë!


Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad