Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Ëmbëlsirë apo Rreng Skubi Du Dubluar ne shqip

                      Kliko ne Reklamen Lart Ose ne anen e djath 1 sec te sjellim me shum filma
  
Shkarko Filmin
×
Kliko 1 Here Ne reklam te mos shtohen seconda te tjer

Përshkrim i shkurter


 Mystery Inc. ka goditur çështjen në krye të të gjitha rasteve! Ata kanë gjetur Coco Diablo, kreun e një sindikate famëkeqe të krimit të kostumeve. Me Coco-n dhe kotelen e saj në burg, Mystery Inc. mendon se më në fund mund të shijojnë një pushim. Gabim! Papritur, fantazmat kërcënuese doppelgänger të ekuipazhit të Scooby dhe armiqtë e preferuar klasikë shfaqen në Coolsville për të kërcënuar Halloween. Tani u takon fëmijëve që ndërhyjnë që të demaskojnë poshtërsinë më të fundit dhe të shpëtojnë Halloween-in!ovuar të ndalojnë Loki-n dhe gjigantin e ngricave Ymir që të pushtojnë botën, ndërsa dyshja përpiqen të vjedhin fuqitë e Santa për ta bërë këtë

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad