Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Seriali Ben 10 - Forca Aliene Dubluar ne shqip

Ju Lutem Klikoni 1 here ne dit ne Reklamen Lart apo anash 1 sec te na ndimoni te mirmbajm faqen dhe te sjellim me shum episoda te serialeve te pelqyera ,si dhe mund t bleni episodat ne vazhdim te serialit me ni cmim shum te vogel 0.10cent


Hapë Sezonin 1


Përshkrim i shkurter


 Pesë vjet më vonë, 15-vjeçari Ben Tennyson zgjedh të veshë edhe një herë Omnitrix dhe zbulon se ajo ka rikonfiguruar ADN-në e tij dhe tani mund ta transformojë atë në 10 alienë krejt të rinj. I bashkuar nga kushërira e tij super-fuqishme Gwen Tennyson dhe ish-armiku i tij po aq i fuqishëm Kevin Levin, Ben është në një mision për të gjetur gjyshin e tij të humbur Max. Për të shpëtuar gjyshin e tij, Beni duhet të mposhtë Dnaliens të këqij, një racë e fuqishme alienësh që synon të shkatërrojë galaktikën, duke filluar me planetin Tokë.


Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad