Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Barbi - Qytet i Madh, Ëndrra të Mëdha Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin
×
Kliko 1 Here Ne reklam te mos shtohen seconda te tjer

Përshkrim i shkurter


 Ndiqni aventrën e dy mikeshave këngëtare me emrin Barbi. Ndiqni rrugëtimin e tyre drejt fitores, në qytetin e madh të Nju Jorkut. Të ndajnë skenën dhe suksesin sëbashku, për to është një ëndërr që kthehet në realitet.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad